Učiteljski zbor 2014/2015

VODSTVO
KMET Marinaravnateljica
GORNIK Ljudmilapomočnica ravnateljice
LADIHA Belindapomočnica ravnateljice

UČITELJSKI ZBOR
BABIČ DarjaRPMARINKO MiraLUM 
BOMBEK JanjaMATMARKELJ DarjaBIO, GOS
BOROVŠAK HelenaVZGPASIČNJEK DragicaVZG
BRINOVEC AndrejaOPBPAVELŠEK MilenaANG
ČAKŠ BrankaMATPEŠEČ JolandaISP
DERSTVENŠEK HelenaFIZ, TITRACKI IvanaGEO
DOKMANAC ManuelaDSPRADEŠIČ ArijanaGOS, BIO
DOLANC V. PolonaRP PPVIZRADEŠIČ SabinaRP
ERMAN HertaSLJRAZPOTNIK AlenkaGUM
GERZIĆ EdinaRAČREPEK J. BrigitaMAT
GLAVAČ SentaRPRISTOVIČ VeronikaSLJ
GLINŠEK MartinaRPROJKO MojcaVZG
IVANUŠIČ MajaOPBSLAPNIČAR JankoTIT
IZGORŠEK MatejaŠPOSTOPAR JadvigaRP
JAGARINEC AleksandraOPBSTRNIŠA GregorNEM
JAKOB JernejDSPŠANTEJ TinaZGO
JERŠIN Urška ZojaOPBŠOLN ZdenkaMAT, TIT
KAČIČ Anja PPVIZŠTORMAN AleksandraMAT
KLOPČIČ KsenijaRPŠULIGOJ JanaANG
KOLANDER MiraRPŠUŠTAR PeterZGO, GEO
KONTREC AngelaNISTOPLAK Maja RP
KOPUŠAR MilošŠPOTUŠEK VojkaRP
KOVAČIČ RosanaRPUČAKAR DomenKEM
KRALJ JernejaRPURBANC CelestinaANG
KRALJ SimonaSLJURLEP JanjaRP
KRALJ TadejSLJVAJDIČ TjašaRP
KRESNIK TanjaSLJ, OPBVERDEL RomanaKEM
KREŽE NatašaRPVIDMAR VlastaRP
LAVRIČ NevenkaRPWEBER G. SimonaGUM
LAZAR NinaRPZAKOŠEK AndrejaRP
LAZNIK MajaRPZAKRAJŠEK Mateja OPB
ŽELEZNIK Cvetka RP
ŽNIDAR K. VesnaSLJ

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
PETERLIN Andrejasocialna delavka
KURNIK Romanapedagoginja


IZVAJALCI DODATNE STROKOVNE POMOČI
PEŠEC Jolandadefektologinja
DOKMANAC Manuelasocialna pedagoginja
JAKOB Jernejpedagog
PUPOVAC Gordan
HRIBAR KristinaCIRIUS Kamnik


KNJIŽNIČARKE
STOKLASA Nevenka
VIDMAR Polona

TEHNIČNO OSEBJE
BEGIĆ VerkačistilkaLIPOVŠEK Vinkohišnik
HASINOVIĆ FatimačistilkaSTOPINŠEK Aleksanderhišnik
HUZEJROVIĆ RasemačistilkaŠMID Edvardšofer
IBRAZIMOVIĆ Zumračistilka
JELENC Alenkačistilka
JUSIĆ Suadačistilka
KOŠIR Ksenijačistilka
POVŠE Natašačistilka
STUŠEK Ljudmilačistilka

LABORANT
ZUPAN Breda


ADMINISTRATIVNO OSEBJE
GORNIK Lararačunovodkinja
STOJANČIČ Vesnaposlovna sekretarka

KUHARSKO OSEBJE

DRNOVŠEK Milenapomočnica kuharja
LOVRIČ Janjapomočnica kuharja
MARIČ Ivankapomočnica kuharja
PAJNKIHER Mitja glavni kuhar

SPREMLJEVALKE
ROŠKAR Anita

VARUHINJE
JERMAN Aleksandra Saša